whatsapp

Biz ÜNİVER-SİTEM SOKAK CANLILARINI KORUMA PLATFORMU olarak, sokak hayvanlarının yaşam hakkı için gönüllü olarak mücadele veriyoruz.

"Sokaklar, sokak hayvanlarının yasal yaşam alanlarıdır ve yaşam hakkı esaslarından olan özgürlükleri ellerinden alınamaz."

Mahallenizde, ilçenizde, kentinizde yaşayan sokak hayvanları için bir şey yapmaya çalışıyor ya da yapmak istiyorsanız, idarelerin bu konuda bir şeyler yapmasını istiyorsanız veya gerçekleştirilen çalışmaları takip etmek istiyorsanız gönüllü olarak bizlere katılabilir, sembolik de olsa satışa sunduğumuz mamalardan alıp bize destek olabilirsiniz.
Yurttaşlar olarak bizlerle birlikte hayvanları gönüllü olarak koruyabilirsiniz!

Özkan Gerekli
PLATFORM SÖZCÜSÜ

NELER YAPIYORUZ?

Sokak hayvanları için yaptığımız bu sembolik mama satışlarından elde ettiğimiz gelirle, hem sokaktaki yaralı ya da kazaya uğramış hayvanların tedavilerini yaptırıyoruz, hem barınaktaki yeni doğmuş kedi köpek yavrularımızın aşılarını düzenli olarak takip edip aşılarını yaptırıyoruz, hem de barınağa gidip mama desteği veriyoruz.

Bu çalışmalarımızi belli bir bölgede değil, her il ve ilçedeki barınaklarda gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca kedisi-köpeği yaralı ve/veya hasta olan ancak bu tedaviyi /ameliyatı karşılayacak ekonomik gücüe olmayan kişilere de yardımcı oluyoruz ve bu hayvanların tedavilerini/ameliyatlarını yapmaya çalışıyoruz.

Amacımız; hiçbir kedi, köpek aç, yersiz, yurtsuz, barınaksız kalmasın.
"Onlar da canlı" diyerek başladığımız yolcuğumuza, sizlerin desteği ile el uzattık. Sembolik bir ücretle satın aldığınız kedi-köpek mamalarını sizler adına barınakta ve/veya sokaktaki dostlarımıza veriyor, aşı, tedavi ve ameliyatlarını yapıyoruz. Onlar adına da sizlere bir "teşekkür belgesi" sunuyoruz. Sizler el uzattığınız sürece, bizler de bu dostlarımıza yardımlarımızı büyük bir keyifle sürdürmeye kararlıyız. [...] »Devamı

Bize Yazın

Bize Ulaşın

Antakya, Hatay
+90 546 292 74 04